Team Leaderi/ Traineri/ Analisti Calitate – cu ITALIANA 46 views

CRITERII DE SELECȚIE

  • Cunostințe de limba italiană

Candidatul ideal

Cautam pentru 1 echipa de agenti de Customer Support in limba italiana: Team Leaderi / Traineri / Analisti calitate

Cerinte:
– limba italiana la nivel avansat (vorbit/scris)
– experienta profesionala de cel putin 6 luni in unul dintre cele 3 roluri: Team Leader / Trainer / Analist calitate
– excelente abilitati de comunicare si relationare
– background profesional in domeniul BPO / contact center
– orientare catre cresterea performantelor si motivarea echipei
– atitudine pozitiva, proactivitate

Descrierea jobului

Indiferent de rolul pentru care candidezi, vei ajuta la consolidarea unei noi echipe de customer support de peste 30 de agenti.

Team Leader:
– Vei coordona si monitoriza activitatea zilnica a agentilor si vei fi responsabil de atingerea obiectivelor cantitative si calitative specifice;
– Vei sprijini echipa in atingerea obiectivelor prin acordarea de suport agentilor si preluarea telefonica a solicitarilor complexe;
– Te vei ocupa de actualizarea procedurilor de lucru, oferire de feedback, coaching si training pentru agentii noi/existenti;
– Vei gestiona relatia cu managerul de proiect si clientul extern prin intalniri punctuale, sedinte lunare si rapoarte;
– Te vei ocupa de evaluarea lunara a activitatii agentilor din subordine;

Trainer:
– Vei planifica si sustine traininguri de proiect/produs pentru clientii interni;
– Vei identifica nevoile de training;
– Vei elabora materialele de training;
– Vei evalua participantii la cursuri;
– Vei raporta activitatea desfasurata in timpul trainingului.

Quality Analyst:
– Vei evalua apeluri si vei oferi feedback agentilor pe baza criteriilor evaluate;
– Te vei asigura de respectarea procedurilor de lucru si de indicatorilor de calitate;
– Vei aduce imbunatiri activitatii prin actualizarea procedurilor si prin feedback constructiv;
– Vei informa echipa de management cu privire la rezultatele calitative si cantitative, evolutia volumelor de activitate si vei veni cu propuneri de eficientizare a proiectelor.

Beneficii:
– Echipa dinamica, in continua crestere;
– Abonament medical la Regina Maria;
– Posibilitatea de a comanda carti prin Bookster;
– Training-uri de start-up platite si traininguri ocazionale de dezvoltare profesionala;
– Alti 300 de colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si diverse activitati de echipa;
– Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.

Mai multe detalii

  • Remote Nu
  • Anuntul a expirat.
Distribuie anuntul
Informatii
  • Adresa Bucuresti
Conecteaza-te cu noi

Potlucra.eu

Scopul nostru este sa ajutam persoanele cu dizabilitati sa-si gaseasca locul de munca potrivit si sa facilitam procesul de recrutare pentru companiile interesate de acest proiect.

Fondator : Radu Stefan
Contact : contact@potlucra.eu

Termeni si conditii

Contact