Te vrem in echipa noastra! 74 views3 applications

Operator introducere date

Cautam un coleg nou, energic si implicat pentru a ne ajuta cu introducerea datelor in baza de date a companiei. Daca te intereseaza acest domeniu si esti dornic sa inveti lucruri noi, vrem sa te cunoastem.

Responsabilitatile tale:

  • Introduce date despre candidati in baza de date a companiei;
  • Verifica conformitatea datelor deja introduse in baza de date si efectueaza corectii ale acestora;
  • In masura in care acest lucru este posibil, contacteaza pe e-mail/telefon candidatii pentru validarea informatiilor.

Cautam o persoana care detine:

  • Cunostinte de operare calculator;
  • Capacitatea de concentrare;
  • Atentie la detalii;
  • Limba engleza la nivel mediu.

Mai multe detalii

  • Remote Nu
Doar candidatii pot aplica la acest anunt.
Distribuie anuntul
Credem în rolul nostru de a ne ajuta companiile partener să își găsească cei mai buni asociați, să își optimizeze costurile, să aibă aproape consultanță valoroasă și experiențe ‘seemless’ în domeniul HR. Am început acum 15 ani cu exercițiul recrutării, pe care în timp l-am adus, în domeniul IT, la nivelul ‘state of the art’. Avem valori solide, dovedite în timp. Lucrăm cu mintea și cu inima deopotrivă.   Credem în parteneriatele pe termen lung şi ştim că este nevoie de mai mult decât un serviciu de calitate pentru a ne satisface clienţii.

Noi facem mai mult decat simple afaceri. Noi creăm si dezvoltăm relaţii.

Informatii
  • Adresa Bucuresti
Conecteaza-te cu noi

Potlucra.eu

Scopul nostru este sa ajutam persoanele cu dizabilitati sa-si gaseasca locul de munca potrivit si sa facilitam procesul de recrutare pentru companiile interesate de acest proiect.

Fondator : Radu Stefan
Contact : contact@potlucra.eu

Termeni si conditii

Contact