Scoala Primara Just 4 Kids, recruteaza persoana cu dizabilitati/handicap in vederea angajarii, pentru  postul ingrijitoare 58 views

Responsabilitati :

  • supravegherea si ingrijirea copiilor;
  • insotirea copiilor la activitatile desfasurate;
  • pregatirea claselor pentru somn;
  • asigura existanta unui climat curat si aerisit in cadrul grupelor;
  • curata locurile de joaca, masutele, scaunele.

  • Program de lucru: se discuta la interviu, in functie de posibilitatea persoanei cu dizabilitati.
  • Durata contractului: Perioada nederminata.
  • Venit: Salariu negociabil.
  • Suportul echipei noastre va exista in toata perioada contractuala,

Candidatul ideal

  • responsabil
  • dedicat
  • persoana serioasa
  • motivat
  • dornic sa se integreze intr-un colectiv

Mai multe detalii

  • Remote Nu
  • Anuntul a expirat.
Distribuie anuntul
Sub egida JUST 4 KIDS se regăsesc astăzi o grădiniţă și o şcoală primară înfiinţate încă din anul 2006. Ne găsiţi în două spații(cladiri) moderne din sectorul 3 al Capitalei.
Informatii
  • Adresa Bucuresti
Conecteaza-te cu noi

Potlucra.eu

Scopul nostru este sa ajutam persoanele cu dizabilitati sa-si gaseasca locul de munca potrivit si sa facilitam procesul de recrutare pentru companiile interesate de acest proiect.

Fondator : Radu Stefan
Contact : contact@potlucra.eu

Termeni si conditii

Contact