Operator Call-Center – full-time sau part-time 77 views1 application

Signal Iduna dispune de un serviciu non stop de efectuare de programari in clinicile din reteaua noastra, prin intermediul serviciului Call-Center. Principalul rol al departamentului este de a oferi asistenta pentru accesarea serviciilor noastre.

Responsabilitati:

  • Preluarea apelurilor de la asiguratii Signal Iduna si programarea acestora in clinicile medicale. partenere, in vederea accesarii serviciilor medicale.
  • Furnizarea de informatii catre clienti cu privire la serviciile si produsele oferite.
  • Completarea si actualizarea bazei de date cu informatii despre clienti.
  • Inregistrarea cererilor venite din partea asiguratilor si operarea lor in aplicatiile software specific.

Profil:

  • Esti un bun ascultator;
  • Esti empatic, iti place sa ii ajuti pe ceilalti si sa gasesti solutii la solicitarile lor
  • Esti flexibil si te adaptezi repede la noi provocari;
  • Ai bune abilitati de lucru cu calculatorul.

Ce iti oferim:

  • Program de lucru flexibil (posibilitatea alegerii unei norme de 6 sau 8 ore, 5 zile pe saptamana);
  • Acumulare de experienta intr-un departament de suport in domeniul medical;
  • Dezvoltarea abilitatilor de comunicare, adaptabilitate, negociere si lucru in echipa (abilitati atât de cautate de angajatori);
  • Mediu de lucru placut, colegi prietenosi;
  • Posibilitati de promovare
  • Asigurare medicala si asigurare de accident;
  • Zile suplimentare de concediu, in functie de vechime.
  • Anuntul a expirat.
Distribuie anuntul
Grupul Signal Iduna a inceput operatiunile in Romania in iunie 2008, avand ca principala directie asigurarile private de sanatate. Incepand cu anul 2011, activitatea Signal Iduna s-a focalizat pe asigurarile de sanatate dedicate segmentului corporate. In plus, SIGNAL IDUNA ofera produse competitive in alte doua linii de business: asigurari de viata si asigurari de accident. Misiunea noastra este de a oferi solutii de asigurare cu servicii si produse personalizate care depasesc asteptarile clientilor. Suntem aici pentru clientii nostri, in parteneriat cu ei, pentru a gasi cele mai bune solutii pentru nevoile curente si planurile de viitor. Strategia companiei de a crea produse care sa raspunda cat mai bine cerintelor clientilor a dus la pozitionarea companiei pe locul I pe segmentul asigurarilor de sanatate *. In calitate de lider al pietei de asigurari de sanatate, vrem sa devenim un model pentru promovarea si furnizarea unor servicii de sanatate calitative clientilor. Ne dorim sa fim un partener de incredere, care sa ofere angajatilor o viata sanatoasa si prospera si angajatorilor instrumente pentru motivarea si retentia acestora.
Informatii
  • Adresa Bucuresti
Conecteaza-te cu noi

Potlucra.eu

Scopul nostru este sa ajutam persoanele cu dizabilitati sa-si gaseasca locul de munca potrivit si sa facilitam procesul de recrutare pentru companiile interesate de acest proiect.

Fondator : Radu Stefan
Contact : contact@potlucra.eu

Termeni si conditii

Contact