Candidatul ideal

Te asteptam in cadrul companiei noastre daca te regasesti in urmatoarea descriere:

-esti o persoana responsabila;
-esti o persoana care investeste in dezvoltarea celor din jur si motiveaza echipele catre obtinerea rezultatelor stabilite;
-esti un bun ascultator,te motiveaza lucrul in echipa si esti indreptat catre gasirea unor solutii imediate pentru remedierea situatiilor intampinate
-iti place sa ai autonomie, iar orientarea catre client si spiritul de echipa te caracterizeza;
– esti o persoana ce are curajul de a provoca si de a schimba obiceiurile

Descrierea jobului

Recrutarea si antrenarea unei echipe tinere si pasionate, pentru obtinerea de rezultate pe termen lung;

Scrierea unui proiect profesional cu fiecare membru al echipei;

Anticiparea nevoilor clientilor si fidelizarea acestora;

Dezvoltarea activitatii economice a magazinului prin actiuni bine definite, cu efect pe termen mediu si lung;

  • Anuntul a expirat.
Distribuie anuntul
Decathlon - brand-ul care își propune să facă sportul accesibil tuturor, prin produse inovatoare și experiențe sportive unice.

La nivel internațional, suntem peste 70 000 de colaboratori Decathlon care lucrează zilnic pentru a atinge un scop comun: să facem accesibile plăcerile și avantajele sportului unui număr cât mai mare de persoane. În toate țările în care avem filiale, împărtășim o cultură a companiei puternică și unică, consolidată pe cele două valori care ne reprezintă: vitalitate și responsabilitate.

La Decathlon, inovația este în centrul tuturor activităților: de la cercetarea de piață până la conceperea produselor, design, producție și logistică. Echipele celor 20 de mărci pasiune Decathlon își folosesc toată energia pentru a concepe produse tehnice, simple și cu un design atractiv, la cele mai mici prețuri.

Produsele noastre sunt destinate tuturor sportivilor, de la începători la profesioniști, și sunt disponibile exclusiv în magazinele Decathlon.
Informatii
  • Adresa Bucuresti
Conecteaza-te cu noi

Potlucra.eu

Scopul nostru este sa ajutam persoanele cu dizabilitati sa-si gaseasca locul de munca potrivit si sa facilitam procesul de recrutare pentru companiile interesate de acest proiect.

Fondator : Radu Stefan
Contact : contact@potlucra.eu

Termeni si conditii

Contact