JOB PENTRU STUDENTI / PART TIME 4/6 h SAU 8h #lb.italiana 56 views

CRITERII DE SELECȚIE

  • Cunostințe de limba italiană

Candidatul ideal

Ești student ambițios și te duci mereu la cursuri?

Ai nevoie de un job cu program flexibil, așa că aplică pentru poziția Agent Customer Care lb. Italiana – partener Glovo!
Alături de noi cariera și școala merg mână-n mână. Îți vei putea împărți ziua de lucru în funcție de orarul de la facultate!

Ce ne dorim de la tine?

Cunostinte de limba italiana la un nivel avansat
Foarte bune ablilitati de comunicare;
Cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
Deschidere si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta.

Descrierea jobului

Care va fi rolul tau?

Vei raspunde solicitarilor clientilor si le vei oferi suport prin chat & mail (70% din activitate) + telefon;
Vei nota si actualiza in aplicatia interna, informatiile obtinute;
Vei desfasura activitate de back office.

Ce iti oferim?

Program super flexibil.
Ne desfasuram activitatea in intervalul Luni – Duminica, asadar daca lucrezi in weekend ai zile libere in timpul saptamanii pentru zilele mai aglomerate de la facultate.
Poti opta pentru ture: Part-Time 4 / 6 ore sau Full-Time 8 ore/zi;

Alte beneficii

Abonament medical la Regina Maria, posibilitatea de a comanda carti prin Bookster;
Training-uri de start-up si traininguri de dezvoltare profesionala;
Colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;
Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.

Mai multe detalii

  • Remote Nu
  • Anuntul a expirat.
Distribuie anuntul
Informatii
  • Adresa Bucuresti
Conecteaza-te cu noi

Potlucra.eu

Scopul nostru este sa ajutam persoanele cu dizabilitati sa-si gaseasca locul de munca potrivit si sa facilitam procesul de recrutare pentru companiile interesate de acest proiect.

Fondator : Radu Stefan
Contact : contact@potlucra.eu

Termeni si conditii

Contact