HR Assistant 67 views

Cerinte:

  • Excelente abilitati de comunicare verbala/scrisa si inter-relationare
  • Abilitati foarte bune de operare PC: Excel, Word, Powerpoint
  • Atentie la detalii si capacitatea de a lucra sub presiune
  • Flexibilitate, atitudine pozitiva, proactivitate
  • Limba engleza la un nivel mediu-avansat

Responsabilitati:

  • Ofera suport in derularea proceselor de recrutare si selectie
  • Mentine relatia cu candidatii implicati in procesele HR ongoing
  • Ofera suport in mentinerea relatiei directe cu candidatii selectati
  • Sustine si monitorizeaza actualizarea bazei de date
  • Ofera status constant catre consultantul cu care lucreaza pe diverse proiecte de recrutare

Mai multe detalii

  • Incarca o imagine
  • Remote Nu
  • Anuntul a expirat.
Distribuie anuntul
  SALES CONSULTING este o companie de consultanta in resurse umane, structurata pe 4 directii de activitate: recrutare si selectie  de personal, leasing de personal si proiecte de evaluare profesionala si consultanta. (www.salesconsulting.ro)
Informatii
  • Adresa Cluj-Napoca

Potlucra.eu

Scopul nostru este sa ajutam persoanele cu dizabilitati sa-si gaseasca locul de munca potrivit si sa facilitam procesul de recrutare pentru companiile interesate de acest proiect.

Fondator : Radu Stefan
Contact : contact@potlucra.eu

Termeni si conditii

Contact