Hai in echipa noastra! 73 views

Recrutam persoane cu dizabilitati care poseda certificat de handicap, cu disponibilitate de lucru in schimburi de luni pana vineri, experienta nu este necesara!

Descrierea jobului

Responsabilitati :

– Prelucrarea si testarea accesoriilor pentru tigla metalica
– Urmarirea bunei functionari a liniilor de productie
– Verificarea constanta a calitatii produselor
– Ambalarea produselor finite

Beneficii:

– Pachet salarial motivant
– Bonuri de masa
– Decontare transportului pentru persoanele din afara orasului Brasov
– Posibilitate de DEZVOLTARE profesionala

Mai multe detalii

  • Remote Nu
  • Anuntul a expirat.
Distribuie anuntul

Companie românească, specializată în producția și dezvoltarea de sisteme complete pentru acoperișuri (țiglă metalică, sistem pluvial și accesorii) pentru construcții rezidențiale și industriale.
Informatii
  • Adresa Brasov

Potlucra.eu

Scopul nostru este sa ajutam persoanele cu dizabilitati sa-si gaseasca locul de munca potrivit si sa facilitam procesul de recrutare pentru companiile interesate de acest proiect.

Fondator : Radu Stefan
Contact : contact@potlucra.eu

Termeni si conditii

Contact