CANDIDATUL IDEAL
​- persoană loială, corectă, serioasă
– dornică să se dezvolte profesional într-un domeniu aflat într-o creștere fără precedent
– determinată să lucreze în echipa liderului
– interesată de construirea unei cariere

RESPONSABILITĂȚI
– Informează clienții în legătură cu promoțiile și regulile jocurilor aflate în desfășurare
– Incasează banii pentru vânzarea serviciilor și produselor specifice
– Acceptă și validează biletele de pariere
– Întocmește zilnic documentele contabile primare
– Creează un mediu plăcut pentru jucători

BENEFICII:
– Salariu MOTIVANT
– BONUSURI de performanță
– Tichete de masa
– Asigurare medicala
– Cursuri GRATUITE de specializare
– Oportunități de PROMOVARE
– Loc de muncă stabil, aproape de casă
– Colegi tineri și ambițioși
– Program de lucru FLEXIBIL

Doar candidatii pot aplica la acest anunt.
Distribuie anuntul
Suntem o Echipa. O Echipa de Profesionisti. Superbet.
Informatii
  • Adresa Bucuresti

Potlucra.eu

Scopul nostru este sa ajutam persoanele cu dizabilitati sa-si gaseasca locul de munca potrivit si sa facilitam procesul de recrutare pentru companiile interesate de acest proiect.

Fondator : Radu Stefan
Contact : contact@potlucra.eu

Termeni si conditii

Contact