Bitdefender – Suport Tehnic in lb. Engleza 69 views

Candidatul ideal

Ți-ai modat Minecraft-ul până a început să arate ca Skyrim? Transformă-ți pasiunea într-un job! Aplică pentru poziția de Suport Tehnic în proiectul Bitdefender și folosește-ți abilitățile pentru a începe o cariera în IT!

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci tu este foarte simplu!
  • Sa preiei solicitarile primite prin chat, e-mail sau telefonic;
  • Sa oferi suport tehnic (level 1) clientilor Bitdefender;
  • Sa participi la sesiuni periodice de training care sa te ajute sa te dezvolti pe plan profesional si personal.
Beneficii:
  • Program de lucru flexibil part time/full time, organizat in functie si de disponibilitatea ta. De exemplu avem cele 3 ture clasice 06:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00 / 22:00 – 06:00 si 5 ture intermediare 16:00 – 00:00 / 17:00 – 01:00 / 18:00 – 02:00 / 20:00 – 04:00 / 21:00 – 05:00;
  • Salariu fix + tichete de masa + bonusuri lunare de performanta, ce vor creste progresiv odata cu experienta acumulata de tine in companie;
  • Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei;
  • Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul IT – Software;
  • O atmosfera relaxanta – concursuri, zile tematice si iesiri in echipa;
  • Abonament Bookster;
  • Abonament medical clinica privata.

Mai multe detalii

  • Remote Nu
Doar candidatii pot aplica la acest anunt.
Distribuie anuntul
Valoris Center activeaza in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing incepand cu anul 2006. Avem 2 sedii, in Bucuresti & Rm. Valcea si gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii worldwide. Motorul activitatii noastre il reprezinta oamenii, investim constant in angajatii nostri prin training-uri specializate si stagii de pregatire, oferindu-le astfel posibilitatea de a se dezvolta profesional si de a promova in cadrul companiei.
Informatii
  • Adresa Bucuresti
Conecteaza-te cu noi

Potlucra.eu

Scopul nostru este sa ajutam persoanele cu dizabilitati sa-si gaseasca locul de munca potrivit si sa facilitam procesul de recrutare pentru companiile interesate de acest proiect.

Fondator : Radu Stefan
Contact : contact@potlucra.eu

Termeni si conditii

Contact