Angajăm PERSONAL CURĂȚENIE la Rezidența pentru Vârstnici Valea Izvoarelor 82 views

Angajăm PERSONAL CURĂȚENIE la Rezidența pentru Vârstnici Valea Izvoarelor

Responsabilități:
– curăță camerele vârstnicilor și spațiile comune, grupurile sanitare și spațiile exterioare;
– raspunde de ordinea şi curățenia din Rezidență.

Cerințe:
– persoană harnică, ordonată și responsabilă;
– atitudine prietenoasă, optimistă, orientată spre clienți;
– atentă la detalii.

Se oferă:
– contract de muncă pe termen lung;
– salariu competitiv;
– mediu de lucru modern în care se răsplătește performanța;
– masa de prânz în cadrul Rezidenței;
– transport gratuit asigurat cu microbuzul Rezidenței, dus-întors, din Tirgu Mures și Iernut.

Locație: Rezidența Valea Izvoarelor, Sat Valea Izvoarelor, Comuna Sânpaul, Jud. Mureș.

INFORMAȚII LA TELEFON: 0722.185.214 , în intervalul orar 08:00 -17:00

Mai multe detalii

  • Remote Da
Doar candidatii pot aplica la acest anunt.
Distribuie anuntul

Informatii
  • Adresa Targu Mures

Potlucra.eu

Scopul nostru este sa ajutam persoanele cu dizabilitati sa-si gaseasca locul de munca potrivit si sa facilitam procesul de recrutare pentru companiile interesate de acest proiect.

Fondator : Radu Stefan
Contact : contact@potlucra.eu

Termeni si conditii

Contact