Agent Preluare Apeluri – Zona centrala 49 views1 application

Cerinte

Nu cerem prea multe pentru ca noi nu cautam oameni cu experienta ci oferim experienta.

Dar ar fi fain sa ai :

– bune abilitati de comunicare si claritate in exprimare;

– o atitudine pozitiva;

– cunostinte de utilizare PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;

Responsabilitati / Realizari

Ce vei face?

-Vei prelua apeluri telefonice si le vei gestiona conform procedurilor agreate;

-Vei fi proactiv in preluarea solicitarilor clientilor si in identificarea nevoilor acestora;

Care este programul de lucru?

-Se lucreaza in 3 ture (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)

-Lucrezi 2-3 weekend-uri pe luna, dar cu liber in timpul saptamanii;

Te intrebi ce beneficii ai?

-Ca membru al echipei, vei beneficia de: Training platit

-Vei fi sustinut in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe

-Salariu compus din parte fixa, tickete de masa si bonus;

-Posibilitati reale de avansare in cadrul companiei,

– Si cel mai important: O echipa tanara si faina cu mult entuziasm.

Mai multe detalii

  • Remote Nu
  • Anuntul a expirat.
Distribuie anuntul
Valoris Center activeaza in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing incepand cu anul 2006. Avem 2 sedii, in Bucuresti & Rm. Valcea si gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii worldwide. Motorul activitatii noastre il reprezinta oamenii, investim constant in angajatii nostri prin training-uri specializate si stagii de pregatire, oferindu-le astfel posibilitatea de a se dezvolta profesional si de a promova in cadrul companiei.
Informatii
  • Adresa Bucuresti
Conecteaza-te cu noi

Potlucra.eu

Scopul nostru este sa ajutam persoanele cu dizabilitati sa-si gaseasca locul de munca potrivit si sa facilitam procesul de recrutare pentru companiile interesate de acest proiect.

Fondator : Radu Stefan
Contact : contact@potlucra.eu

Termeni si conditii

Contact